Pralina Salsa di Pomodoro 530g - rajčatová omáčka

Skladem
Výrobce: Pralina
Balení: Sklo
Obsah: 530 g
Kód: 55019
bez DPH: 54,78 Kč
s DPH (15%): 63,00 Kč

Pralina Salsa di Pomodoro 530g - rajčatová omáčkaRajčatová omáčka je nepostradatelná při přípravě mnoha pokrmů středomořské kuchyně jako jsou omáčky, pomazánky, maso, ryby či zelenina.
Použití: Na olivovém oleji osmahněte nadrobno nakrájenou cibuli, česnek a bylinky. Přidejte omáčku a duste, dokud nemá požadovanou hustotu.

Omáčky připomenou bohaté a plné chutě léta. Vybraná zelenina a ta nejlepší, chutná rajčata, připravená na extra panenském olivovém oleji, fantasticky dochutí všechny druhy těstovin. Nechají Vám ale také dost prostoru pro Vaši vlastní kuchařskou invenci - můžete je totiž použít jako základ pro další vaření, smíchané s bešamelem nebo majonézou skvěle doplní maso, jsou vynikající na pizzu, do masového ragú, přelité přes rybu a zapečené... jistě vymyslíte spousty dalších receptů.


Hlavní snahou společnosti PRALINA, působící na samém jihu slunečné Itálie, je oživit zapomenuté tradice. Tuto svou vášeň podpořili výzkumem a vytvořili celou řadu chutí, které svědčí o skutečném bohatství italské gastronomie. Od počátku existence je pro ně velkou výzvou proměňovat bylinky a zeleninu, pěstované v oblasti Salento, na chutné výrobky; vše podle pravidel, která jsou v tradiční italské kuchyni stále živá.


Omáčky, nakládaná zelenina, zeleninové pomazánky či směsi na bruschetty obsahují jen ty nejlepší přírodní suroviny a chutnají jako právě přinesené z babiččiny spíže plné domácích pochoutek, přičemž však splňují ty nejvyšší standardy kvality. Pralina je certifikována pro produkci organických výrobků.Složení: Rajčata, bazalka, sůl, extra panenský olivový olej.

Kontakt:

Vložit nový příspěvek: