Sleva 10% z ceny kurzů Škola vaření v Carbonu

Neustále pracujeme na tom, aby členská karta klubu Pochutnej si! nebyla  pouhou ozdobou Vaší peněženky, ale abyste ji mohli co nejvíce využívat nejen v našich obchodech, ale také u našich partnerů.  První  takovou vlaštovkou (a určitě ne poslední)  je 10% sleva na kurzy vaření  v naší spřátelené restauraci Carbon (Frýdek - Místek , www.carbon.cz). V průběhu  roku proběhne několik tématicky zaměřených kurzů vaření,  kde  budete mít možnost rozvinout Vaše kuchařské umění pod vedením mistra svého oboru, šéfkuchaře Tomáše Braczka.  Tomáš své zkušenosti nabral v zahraničí, především ve Velké Británii, kde měl to štěstí pracovat pod skvělými šéfkuchaři  v restauracích, které byly v něčem  výjimečné (např. každodenní čerstvou nabídkou ryb a raků; restaurace, kde se za studena udily sýry, ryby, zvěřina, rajčata a asi nejvíce pyšný je Tomáš na 9 měsíců za studena uzenou šunku). Velká Británie je multikulturní a proto zde není složité nasát atmosféru celého světa a  přičichnout k různým stylům a kuchařským úpravám, které jsou pro kuchaře v ČR tabu.  

Cena kurzu pro 1 osobu je 999,- Kč - pro členy klubu Pochutnej si! platí 10% sleva, takže  Vás bude kurz stát pouhých 900,- Kč, což je oproti jiným kurzům vaření cena velmi přijatelná. Kurzy jsou omezené počtem účastníků,  takže určitě neváhejte a zamluvte si účast přímo na  našem mailu info@pochutnejsi.cz , my Vám obratem potvrdíme, zda je na  daném kurzu ještě volné místo a zda s  účastí na tomto gastro  kulinářském svátku můžete počítat.

Přehled všech témat a podrobné informace o jejich průběhu najdete níže na plakátcích.

Jistě půjde o velmi příjemně strávený čas v uvolněné  atmosféře, kdy  se zdokonalíte ve vaření pod dohledem odborníka,  který Vám prozradí nejrůznější šéfkuchařské fígle, a Vy pak budete mít  možnost ohromit rodinu nebo návštěvu  úžasným gastronomickým zážitkem.

Nejbližší kurz vaření v Carbonu se koná 7. února (sobota) od 17:00 a  bude se připravovat"Tříchodové Valentýnské Menu". Podrobné info k  tomuto menu najdete zde.


Náš tip: vězměte s sebou přátele nebo zakupte kurz svým bízkým jako dárek!