Mixit - Bobule v rejži 550g

Skladem
Výrobce: Mixit
Balení: Dóza
Obsah: 550 g
Kód: 65208
bez DPH: 152,17 Kč
s DPH (15%): 175,00 Kč

Mixit - Bobule v rejži 550gBezlepková rýžová kaše s jogurtem a bobuloidním ovocem.. zkrátka 50g zalít 100ml horké vody a radost je na světě!
Dobře uzavřené musli uskladněné v suchu a chladu zůstane déle křupavé.

Proč si namíchat vlastní müsli u vás když si můžu zajít do sámošky?Cereálie, které jsou k dostání v běžných obchodech, jsou složeny tak, aby byly vyrobeny s co nejnižšími náklady (proto v müsli s lesními plody najdete 3 (!) plody nebo v zapékaném müsli jíte až 30% tuku a dalších 30% obilného odpadu). U nás dbáme na výběr kvalitních surovin a ty pak najdete ve svém mixu, v množství, které si opravdu vychutnáte. A hlavně jen u nás si můžete vybrat to, co máte nejraději a nikde nenajdete, ať už se řídíte chutí nebo dietou.
Tak na co ještě čekat, když můžete své oblíbené suroviny spojit v dokonalý celek a nechat putovat až k Vám domů...?

Proč snídat (nebo svačit, mlsat, večeřet..) müsli?Snídaně je nejen nejdůležitější jídlo dne, ale může být i jeho skvělým začátkem. Proč tedy nespojit tuto kratochvíli s něčím, co nejen všichni máme rádi, ale co může být i zdravé a dietní? Kvalitní cereální směs, kterou si u nás můžete namíchat, Vám dodá kdykoliv dostatek energie pro zbytek dne a zároveň tím můžete tělu prospět dávkou vitaminů, vlákniny atd. Nejen nadšenci numerologie si můžou namíchat svůj mix podle nutričních hodnot pod znázorněním tubusu

Složení: rýžová kaše (jogurt, cukr, mléko, sůl), maliny , ostružiny, jahody , černý rybíz.

Kontakt:

Vložit nový příspěvek: