Pralina Sugo ai Funghi Porcini 180g - hříbková omáčka

Skladem
Výrobce: Pralina
Balení: Sklo
Obsah: 180 g
Kód: 55014
bez DPH: 56,52 Kč
s DPH (15%): 65,00 Kč

Pralina Sugo ai Funghi Porcini 180g - hříbková omáčkaVýborná rajčatová omáčka s kousky hříbků, které v omáčce nejen vidíte, ale také cítíte!

Omáčky připomenou bohaté a plné chutě léta. Vybraná zelenina a ta nejlepší, chutná rajčata, připravená na extra panenském olivovém oleji, fantasticky dochutí všechny druhy těstovin. Nechají Vám ale také dost prostoru pro Vaši vlastní kuchařskou invenci - můžete je totiž použít jako základ pro další vaření, smíchané s bešamelem nebo majonézou skvěle doplní maso, jsou vynikající na pizzu, do masového ragú, přelité přes rybu a zapečené... jistě vymyslíte spousty dalších receptů.Hlavní snahou společnosti PRALINA, působící na samém jihu slunečné Itálie, je oživit zapomenuté tradice. Tuto svou vášeň podpořili výzkumem a vytvořili celou řadu chutí, které svědčí o skutečném bohatství italské gastronomie. Od počátku existence je pro ně velkou výzvou proměňovat bylinky a zeleninu, pěstované v oblasti Salento, na chutné výrobky; vše podle pravidel, která jsou v tradiční italské kuchyni stále živá.


Omáčky, nakládaná zelenina, zeleninové pomazánky či směsi na bruschetty obsahují jen ty nejlepší přírodní suroviny a chutnají jako právě přinesené z babiččiny spíže plné domácích pochoutek, přičemž však splňují ty nejvyšší standardy kvality. Pralina je certifikována pro produkci organických výrobků.Složení: Rajčata, hřiby (Boletus), extra panenský olivový olej, bílé víno, petržel, česnek, sůl, černý pepř.

Kontakt:

Vložit nový příspěvek: