Pralina Bruschetta di Carciofi 180g - artyčoková

Skladem
Výrobce: Pralina
Balení: Sklo
Obsah: 180 g
Kód: 56033
bez DPH: 68,70 Kč
s DPH (15%): 79,00 Kč

Pralina Bruschetta di Carciofi 180g - artyčoková


SMĚSI NA BRUSCHETTY připravené podle původních i vylepšených receptů, přinesou na Váš stůl fantazii a originalitu. Jsou perfektní na horký grilovaný bílý chléb. Skvěle se také hodí k masu a sýrům. Přimícháním smetany získáte omáčku na těstoviny.
Bruschetta [čteme brusketa] je zapečený nebo opečený chléb z tvrdých druhů zrna, na kterém jsou obvykle drcená rajčata, následovaná pestrou škálou dalších ingrediencí, které dovolují kuchaři povolit uzdu fantazii. Toto jídlo je známé od 15. století a pochází ze střední Itálie. Bruschetta se obvykle jí ke snídani nebo jako předkrm. V Itálii se často připravuje na grilu.


Hlavní snahou společnosti PRALINA, působící na samém jihu slunečné Itálie, je oživit zapomenuté tradice. Tuto svou vášeň podpořili výzkumem a vytvořili celou řadu chutí, které svědčí o skutečném bohatství italské gastronomie. Od počátku existence je pro ně velkou výzvou proměňovat bylinky a zeleninu, pěstované v oblasti Salento, na chutné výrobky; vše podle pravidel, která jsou v tradiční italské kuchyni stále živá.


Omáčky, nakládaná zelenina, zeleninové pomazánky či směsi na bruschetty obsahují jen ty nejlepší přírodní suroviny a chutnají jako právě přinesené z babiččiny spíže plné domácích pochoutek, přičemž však splňují ty nejvyšší standardy kvality. Pralina je certifikována pro produkci organických výrobků.Složení: Artyčoky, papriky, olivový olej, ocet, kapary, česnek, petržel, sůl.

Kontakt:

Vložit nový příspěvek: