Hot-Headz! Szechuan Marinade & Stirfry Sauce 148ml

Skladem
Výrobce: Hot-Headz!
Balení: Sklo
Obsah: 148 ml
Kód: 42035
bez DPH: 138,26 Kč
s DPH (15%): 159,00 Kč

Hot-Headz! Szechuan Marinade & Stirfry Sauce


Jestliže máte rádi orientální kuchyni, tak tato omáčka by ve Vaší sbírce omáček rozhodně neměla chybět. Vyzkoušejte tuto ostrou orientální omáčku s szechuanským chilli a můžete si být jisti, že se stane nedílnou součástí Vašeho orientálního vaření. Jenom o málu omáčkách se dá s klidem říci, že jsme si jisti láskou na první přivonění a ochutnání, ale u této to můžeme napsat s naprostým klidem. Vyzkoušejte:) Výborně se hodí na přípravu wok směsí, na kuře, do marinád, dipů. Skvěle si rozumí s kuřetem, steaky, rybami i zeleninou.

Země původu: USA


Složení: Voda, sojová omáčka, cukr, ocet, sůl, koření, zázvor, česnek, sezamový olej, červené chilli, xanthan (přírodní stabilizátor), chilli extrakt.Názor pochutnejsi.cz :


Tahle lahvička by neměla chybět u žádného milovníka jídla. Jestliže si myslíte, že umíte připravit lahodnou orientální kuchyni, tak vyzkoušejte toto. Chuťově velmi silné spojení sójové omáčky, zázvoru, sezamového oleje a koření Vám udělá velký gastronomický zážitek. Díky své jemné pálivosti je tato omáčka vhodná pro celou rodinu. Stačí 2 kapky do rýže a nemusíte dělat tak silnou omáčku, výborné na kuřecí maso a do omáček.

Kontakt:

Vložit nový příspěvek: